Державіаслужба за рік анулювала права компаній на понад 70 маршрутів
2022-02-22 15:45:00

Державіаслужба за рік анулювала права компаній на понад 70 маршрутів

Автор: Красоха Ася

Авіаперевізники були позбавлені прав на експлуатацію повітряних ліній до Греції, Італії, ОАЕ, Болгарії, Польщі Словаччини, Туреччини, Німеччини, Чехії

UPD: 23 лютого

Протягом 2021 року Державна авіаційна служба анулювала права компаній на 77 маршрутів до 10 країн. Про це MINTRANS повідомили у Державіаслужбі у відповідь на запит.


Зокрема, відомство анулювало права на польоти:
 • до Греції для: Bees Airline за маршрутом «Одеса-Афіни», для SkyUp за маршрутами – «Київ-Афіни», «Одеса-Іракліон», «Запоріжжя-Афіни», «Одеса-Афіни» та для Windrose за маршрутом «Дніпро-Корфу».
 • до Італії: для SkyUp – за маршрутами «Львів-Бергамо», «Львів-Болонья», «Одеса-Ламеція-Терме», «Харків-Ламеція-Терме», «Київ-Барі», «Київ-Болонья», «Львів-Неаполь», «Львів-Рим», «Київ-Турін», «Київ-Піза», «Запоріжжя-Ріміні», «Одеса-Ріміні». А також для Windrose за маршрутом «Харків-Ламеція-Терме».
 • до Об’єднаних Арабських Еміратів: для SkyUp за маршрутами «Харків-Дубай», «Львів-Дубай», «Київ-Рас ель Хайма», «Львів-Дубай», «Харків-Дубай», «Львів-Шарджа», «Запоріжжя-Шарджа», «Київ-Шарджа», «Харків-Шарджа».
 • до Болгарії: для SkyUp за маршрутом «Київ-Софія», для Windrose за маршрутами – «Харків-Бургас», «Вінниця-Бургас», для Azur Air за маршрутом «Київ-Софія» та для «МАУ» за маршрутом «Київ-Софія».
 • до Польщі: для SkyUp за маршрутами – «Київ-Гданськ», «Львів-Лодзь», «Київ-Варшава», «Львів-Гданськ», «Харків-Варшава» та для «МАУ» за маршрутом «Вінниця-Варшава».
 • до Словаччини: для SkyUp за маршрутами – «Київ-Попрад», «Київ-Попрад», «Львів-Братислава», «Харків-Братислава», «Київ-Братислава», «Київ-Попрад».
 • до Туреччини: для SkyUp за маршрутами – «Київ-Ізмір», «Одеса-Стамбул», «Запоріжжя-Стамбул», «Харків-Стамбул», «Львів-Стамбул».
 • до Німеччини: для SkyUp за маршрутами – «Київ-Нюрнберг», «Київ-Штуттгард», «Київ-Гамбург», «Одеса-Мюнхен», «Запоріжжя-Берлін», «Київ-Ганновер», «Львів-Штуттгард», «Львів-Мюнхен», «Запоріжжя-Штуттгард», «Київ-Дюссельдорф», «Київ-Меммінген», «Київ-Кельн», «Київ-Франкфурт», «Київ-Дортмунд» та для Windrose за маршрутом – «Дніпро-Берлін».
 • до Чехії: для SkyUp за маршрутами – «Київ-Брно», «Київ-Острава», «Запоріжжя-Прага», «Київ-Пардубицы», «Львів-Прага», «Харків-Прага» та для Jonika Airlines – «Одеса-Прага».
 • до Грузії: для Bees Airline за маршрутами «Миколаїв-Тбілісі» та «Херсон-Тбілісі», для SkyUp за маршрутами «Львів-Тбілісі», «Харків-Тбілісі» та для «МАУ» за маршрутом «Харків-Батумі».

Що було раніше  

 • Державіаслужба оприлюднила усі рішення за січень 2022 року щодо надання права на експлуатацію повітряних ліній. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії