Білорусь звинуватила Україну у порушенні повітряного простору. У МЗС заперечили
2022-02-03 11:56:00

Білорусь звинуватила Україну у порушенні повітряного простору. У МЗС заперечили

Автор: Красоха Ася

Міністерство закордонних справ вважає це провокацією

Білорусь звинуватила Україну у порушенні її повітряного простору. У Міністерстві закордонних справ України цю інформацію назвали провокацією, пише у Twitter речник МЗС Олег Ніколенко. 

У білоруському зовнішньополітичному відомстві заявили, що український безпілотник 24 січня нібито незаконно перетнув державний кордон Білорусі. Його нібито зафіксували та примусили до посадки «фахівці Збройних сил» республіки. Також там додали, що аналіз даних бортової апаратури показали, що цей безпілотник начебто мав вести розвідку над військовим полігоном «Брестський».


Втім, в українському Міністерстві закордонних справ цю інформацію спростували.

«Чергова провокація влади в Білорусі. На заміну міфічним «тонам зброї» прийшли «безпілотники». Україна не використовувала БПЛА», — написав Ніколенко.Речник МЗС закликав владу країни «не підігрувати дестабілізаційним діям Росії».

«Спокій на кордоні Білорусі та України в інтересах всього регіону», — резюмував Ніколенко.

Що було раніше

  • Білорусь із 7 лютого введе заборону на залізничний транзит до України нафтопродуктів, хімічних та мінеральних добрив, завантажених у Литві. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-21 13:17:20
Лукашенко хоче його побудувати, щоб обходити різноманітні торгівельні санкції
2022-02-16 07:28:51
Під обмеження потрапила продукція підприємств «Білоруськалій» і «Білоруська калійна компанія»