«Белавіа» відключили від систем IATA
2021-12-07 16:26:00

«Белавіа» відключили від систем IATA

Авіаперевізник не може користуватися системами BSP та CASS

Білоруську авіакомпанію «Белавіа» відключили від системи взаєморозрахунків BSP та системи CASS для вантажних авіаперевезень. Про це повідомили у Міжнародній асоціації повітряного транспорту (IATA), пише Zerkalo.io.


«Ми підтверджуємо, що авіакомпанію «Белавіа» було відсторонено від участі у програмі IATA з білінгу та розрахунків (BSP) та Системи розрахунків за вантажними рахунками (CASS)», – повідомили в IATA.

Система BSP уніфікує фінансові та інформаційні потоки, тим самим спрощуючи процедуру оформлення та продажу авіаквитків як самими авіакомпаніями, так і агентами. 

Система розрахунків за вантажними рахунками (CASS) призначена для проведення розрахунків між авіакомпаніями та експедиторами. 

Що було раніше

  • Рада ЄС ухвалила рішення про введення санкцій проти білоруської авіакомпанії «Белавіа» та сирійської Cham Wings через їх причетність до міграційної кризи на кордоні з Євросоюзом.
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії