Bees Airline продовжує виконувати рейси на літаках партнерів
2022-02-16 16:40:00

Bees Airline продовжує виконувати рейси на літаках партнерів

Компанія-лізингодавець змусила авіакомпанію перебазувати її літаки до Франції

Авіакомпанія Bees Airline, попри тимчасову відсутність власних літаків, продовжує надавати послуги та перевозити пасажирів на бортах партнерських авіакомпаній. Про це повідомляється на офіційному сайті перевізника.

«Всі авіарейси виконуються за розкладом. В деяких випадках можливі затримки. У разі будь-яких змін ми інформуємо пасажирів за допомогою смс та e-mail повідомлень за контактами, що зазначені під час придбання авіаквитка», – сказано у повідомленні.


Протягом найближчого часу чартерні авіарейси частково виконуватимуться під позивними Bees Airline, а частково - під позивними авіакомпаній партнерів.«Будь ласка, при отриманні повідомлення звертайте увагу на аеропорт вильоту. В цей період аеропорт  «Київ» (Жуляни) може часто змінюватися на «Бориспіль», – додали в авіакомпанії.

Що було раніше

  • Лізингова компанія змусила Bees Airline перебазувати всі літаки за межі України. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії