Азербайджан зняв обмеження на в'їзд для вакцинованих українців
2022-01-14 11:27:00

Азербайджан зняв обмеження на в'їзд для вакцинованих українців

Автор: Красоха Ася

Крім України до «зеленого списку» також увійшли Кіпр та Йорданія

Азербайджан зняв карантинні обмеження для громадян України, що мають вакцинацію, якщо вони прилітають до країни літаком. Відповідна постанова від 13 січня опублікована на сайті уряду Азербайджану. 

Відтак, українцям, що пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу дозволено в'їзд до Азербайджану. Мається на увазі отримання двох доз для дводозових вакцин та однієї дози для однодозових вакцин Johnson & Johnson та Sputnik Light.


Крім того, при в'їзді до Азербайджану необхідно пред'явити документ про ПЛР-тестування з негативним результатом. Від моменту здачі аналізу до вильоту літака до Азербайджану має пройти не більше 72 годин.

Крім України до зеленого списку також увійшли Кіпр та Йорданія.

У МЗС України звернули увагу на те, що документом, що підтверджує повний курс вакцинації може бути лише паперовий сертифікат з QR-кодом з порталу «Дія». Його потрібно завантажити на комп'ютер, а потім надрукувати.

Паперовий сертифікат міжнародного зразка, що видає сімейний лікар, та електронний сертифікат у додатку «Дія» влада Азербайджану не визнає.

 Що було раніше

  • Україна та Азербайджан домовилися про надання українським перевізникам додаткових дозволів на поточний рік та збільшення квоти документів на 2022 рік. 
Підписуйтесь на нас в Telegram та Facebook, щоб бути в курсі актуальних новин про інфраструктуру в Україні та світі. Якщо у вас є цікаві матеріали, які можуть зацікавити редакцію – надсилайте їх на нашу пошту: editor@mintrans.media

2022-02-23 14:26:28
Курсування зазначеним маршрутом розпочнеться з 27 березня
2022-02-23 14:09:40
Парламентарі сьогодні мали проголосувати за надання українським авіаперевізникам 800 млн грн підтримки
2022-02-23 11:37:54
Допомога надійшла на тлі російської військової агресії