2021-05-05 12:43:00

Олександр Перцовський: "Транспорт має йти на крок уперед, щоб розвивався туризм"

Керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський — про розвиток туристичного потенціалу УЗ

— Як УЗ обирає нові маршрути?

— Ми завжди дивимося на динаміку й на те, як розвивається регіон. Наприклад, скільки там пам'яток культури, крафтових виробництв тощо. Ми повинні привести людей туди, куди вони хочуть. Ми віримо в розвиток внутрішнього туризму та розраховуємо, що під час пандемії туристичні потоки будуть переспрямовані в Україну.

— Чи є туристична карта, на яку ви орієнтуєтеся?

— У нас зараз налагоджується партнерство з Державним агентством розвитку туризму. Його мета – створити туристичну карту країни з усіма магнітами. Оскільки агентство об'єднує різних туристичних операторів і асоціації, ми розраховуємо отримувати від них інформацію про нові ділянки, які активно розвиваються. Звичайно, маємо й інші джерела інформації, наприклад дані мобільних операторів, що показують, куди люди добираються автотранспортом і де ми можемо їх перехопити. Ми аналізуємо все.

Візьмімо Карпати. Буковель уже переповнений: на підйомник потрібно стояти в черзі, у пік сезону до готелю не заселитися. Як правило, коли туристична точка перегрівається, то поруч з'являється інша. Саме тому маршрут до Славського може стати новим центром тяжіння для туристів. Сів уранці на поїзд у Києві, а вдень ​​вже катаєшся на лижах. Я довго працював у Японії. Біля Токіо є лижний курорт, з яким інтегрована залізниця. Виходячи з вагона, ти відразу ж потрапляєш на лижну трасу. Це особливо актуально для туризму вихідного дня.

Наше завдання – бути одними з перших на цьому напрямку. Транспорт має йти на крок уперед, щоб розвивався туризм.

— Яким повинен бути пасажиропотік, щоб маршрут Київ – Славське окуповувався?

— За фінансовим планом, пасажиропотік у першому та другому кварталах 2021 року має бути на рівні 50% від базового 2019-го. Перший квартал 2021-го найскладніший, оскільки у країні локдаун. У третьому кварталі ми хочемо вийти на показник 75%, а в четвертому – на 90%.

Загалом щодо тарифної політики – з березня ми заклали індексацію на 2% щомісяця. Це й будуть основні статті доходів, також ми зароблятимемо на наших додаткових сервісах. Вони нам уже приносять понад мільярд.

Якщо говорити про швидкісний рух, то тут маршрути на рівні позитивної маржинальності. Інші сегменти – дотаційні, найзбитковішим є приміське сполучення.

— Раніше потяг Київ – Славське курсував на маршруті Київ – Перемишль. Як будете виходити з ситуації, коли Польща зніме обмеження для українців?

— Це операційне завдання – ми хочемо збільшити оборот наших поїздів. Також розраховуємо розширити парк швидкісного складу за рахунок ремонту потягів Skoda. Зараз маємо резерв, бо пасажиропотік ще не відновився повністю і ми можемо робити ротацію потягів.

Будемо вкладати і в інфраструктуру – добудуємо ремонтний цех, інвестуємо в саме депо швидкісного руху. Якщо дивитися на всі цикли залучення фінансування, проведення тендерів, цей процес займе 2-3 роки. Рухомий склад не з'явиться за помахом чарівної палички. Але важливо починати переговори зараз, щоб отримати потяги у 2023-2024 році.

Цього року інвестуватимемо в залізничні шляхи. Наприклад, ми запустили потяг Київ – Рахів, і він став популярним серед пасажирів. Але колії були в такому стані, що обмеження швидкості іноді сягало 20 км/год. Залізничники-шляховики виконали багато роботи, щоб ми змогли розвивати хорошу швидкість.

— Із ким ви конкуруєте на туристичних маршрутах? BlaBlaCar забирає пасажирів?

— Наші конкуренти – авіація та авто. У зимовий період ми акцентуємо увагу на тому, що Укрзалізниця є найбільш безпечним видом транспорту. Знаю, що західні компанії в зимовий період забороняють своїм працівникам пересуватися автомобільними дорогами через погодні умови. В умовах бурі й ожеледі залізниця не тільки найбезпечніший вид транспорту, але й найшвидший.

Істотна перевага – можливість працювати під час поїздки. Якщо ти за кермом, то це неможливо. Зрозуміло, що в поїздах не завжди є безперебійний Інтернет, але читати або робити презентації можна. До того ж залізниця – найбільш екологічний вид транспорту, багато європейців із цієї причини послуговуються лише нею.

— Які напрямки сьогодні популярні серед українських туристів?

— Топ нашого швидкісного руху – Харків – Львів, Дніпро – Вінниця. За іншими напрямками є сезонність: Херсон і Одеса – фаворити літнього періоду, а Західна Україна – зимового. Ми відновили потяг Ковель– Одеса на новорічні свята, і цей маршрут теж досить популярний.

Пасажирські перевезення почали працювати кілька місяців тому. Ми стартували на рівні 27-28% від пасажиропотоку 2019 року. Якщо дивитися на передпродажі квитків, то це 40-44%. Це сталося завдяки тому, що ми запустили нові потяги й робимо ставку на безпеку в позиціонуванні.

Ми зробили знижки для першого класу, пасажири на це реагують позитивно. Ті, хто раніше обирав другий клас, поступово переходять у перший. Загалом ми готові конкурувати, зокрема й з авіацією.

— Ви казали, що залізниця почне працювати з великими туристичними агентствами. На якій стадії цей процес?

— Ми налагодили діалог, нам було важливо почути основні проблеми, щоб зміцнити взаємодію. Одне з побажань турагентств – можливість оформлювати групові квитки онлайн. Над цим уже працює IT-команда. На рішення знадобиться кілька місяців, з урахуванням того, що IТ-інфраструктура УЗ далека від ідеалу.

Ми також дивимося в бік більш гнучкої цінової політики для групових турів і розробляємо спеціальні знижки, але це питання потрібно буде врегулювати з Мінінфраструтури.

— Який пасажиропотік туроператори можуть генерувати для залізниці?

— З усього далекого сполучення, яке становить 43 млн пасажирів, організовані групи займають менше ніж 3 млн осіб. До Львівської області тільки 30% організованих груп прибувають залізницею. Наша мета – щоб це було 40-50% і більше. Ми хочемо досягти результату за рахунок комфортних комунікацій, зміни тарифної політики та зручного графіка перевезень.

2020-09-27 12:19:12
"Основная проблема в том, что президент и его громкие депутаты не верят в хорошее корпоративное управление"
2020-12-29 15:48:39

Переход на железнодорожный транспорт и возможные ограничения для Украины 

2021-01-27 14:10:04
Согласно решению правительства, чиновники продолжат выполнять обязанности и.о. членов правления